Hlavní projekty:

Kalendář akcí:

červenec
Po Út St Čt So Ne
27 29 30 01 02 03 04 05
28 06 07 08 09 10 11 12
29 13 14 15 16 17 18 19
30 20 21 22 23 24 25 26
31 27 28 29 30 31 01 02

HLAVNÍ MENU

11.03.2019 11:27

Algotech a VUMS LEDEND novými členy ICTU


Dne 1. 3. se členská základna ICT UNIE rozšířila o dva nové členy, společnosti Algotech a.s. a VUMS LEGEND spol. s.r.o.

Algotech je významnou českou ICT společností s evropskou působností nabízející nejenom špičkový firemní informační systém, ale i společností působící v oblasti telekomunikačních řešení, v oblasti plánování zdrojů v organizaci, stejně jako ve službách spojených s poskytnutím prostoru v cloudu nebo službách help desku. Součástí nabízených služeb je návrh, vývoj i implementace na základě potřeb každého klienta. Ať už jde o informační systém nebo jinou službu, zaměřenou na klientelu z řad menších či větších firem, bankovního, veřejného, průmyslového nebo jiného segmentu. Služby dodává firma Algotech svým klientům vždy na míru jejich potřebám a požadavkům.

Algotech pomáhá organizacím v mnoha dalších oblastech, kterými jsou také CRM, pomoc s GDPR procesy a zajištění DPO pracovníka, vývoj aplikací na míru a pomoc v oblasti IT bezpečnosti.

 

Společnost VUMS LEGEND, spol. s r.o. byla založena v polovině roku 1994 a navazuje na více než 20 let zkušeností Výzkumného ústavu matematických strojů. Jádro společnosti tvoří zkušené týmy expertů: analytiků, projektantů, systémových odborníků, odborníků pro databázové zpracování, programátorů využívajících nejmodernějších vývojových nástrojů a odborníků pro komunikace. Pro zajištění kvalitních služeb spolupracuje VUMS LEGEND s významnými společnostmi, které působí v ČR jako dodavatelé výpočetní techniky a informačních technologií a využívá konkurenčního náskoku produktů, vynikajících vlastností a funkčních možností IBM FileNet, IBM DataCap, Lotus Notes/Domino, IBM WebSphere, J2EE, DB2, Oracle a dalších. Cílem je poskytnout zákazníkům možnost získat co nejefektivnější řešení, které vytvoří systémově ucelený, otevřený a výkonný produkt. Důraz je kladen na možnost včlenění stávajících aplikací a perspektivu dalšího rozšíření o dodatečné subsystémy. V současné době je především dodavatelem systémů pro digitalizaci, správu dokumentů a řízení procesů. K přednostem společnosti VUMS LEGEND patří zejména schopnost vytvářet a zavádět informační systémy ve všech běžně využívaných prostředích a řešit datové komunikace mezi různými systémy na různých platformách.

VUMS LEGEND se snaží být zákazníkům spolehlivým a dlouhodobým partnerem, s mnohými zákazníky spolupracuje více jak 20 let.

Společnost VUMS LEGEND je držitelem Osvědčení Národního bezpečnostního úřadu pro přístup k utajovaným informacím do stupně Důvěrné/Vyhrazeno.