Hlavní projekty:

Kalendář akcí:

březen
Po Út St Čt So Ne
9 25 26 27 28 01 02 03
10 04 05 06 07 08 09 10
11 11 12 13 14 15 16 17
12 18 19 20 21 22 23 24
13 25 26 27 28 29 30 31

HLAVNÍ MENU

11.03.2019 11:27

Algotech a VUMS LEDEND novými členy ICTU


Dne 1. 3. se členská základna ICT UNIE rozšířila o dva nové členy, společnosti Algotech a.s. a VUMS LEGEND spol. s.r.o.

Algotech je významnou českou ICT společností s evropskou působností nabízející nejenom špičkový firemní informační systém, ale i společností působící v oblasti telekomunikačních řešení, v oblasti plánování zdrojů v organizaci, stejně jako ve službách spojených s poskytnutím prostoru v cloudu nebo službách help desku. Součástí nabízených služeb je návrh, vývoj i implementace na základě potřeb každého klienta. Ať už jde o informační systém nebo jinou službu, zaměřenou na klientelu z řad menších či větších firem, bankovního, veřejného, průmyslového nebo jiného segmentu. Služby dodává firma Algotech svým klientům vždy na míru jejich potřebám a požadavkům.

Algotech pomáhá organizacím v mnoha dalších oblastech, kterými jsou také CRM, pomoc s GDPR procesy a zajištění DPO pracovníka, vývoj aplikací na míru a pomoc v oblasti IT bezpečnosti.

 

Společnost VUMS LEGEND, spol. s r.o. byla založena v polovině roku 1994 a navazuje na více než 20 let zkušeností Výzkumného ústavu matematických strojů. Jádro společnosti tvoří zkušené týmy expertů: analytiků, projektantů, systémových odborníků, odborníků pro databázové zpracování, programátorů využívajících nejmodernějších vývojových nástrojů a odborníků pro komunikace. Pro zajištění kvalitních služeb spolupracuje VUMS LEGEND s významnými společnostmi, které působí v ČR jako dodavatelé výpočetní techniky a informačních technologií a využívá konkurenčního náskoku produktů, vynikajících vlastností a funkčních možností IBM FileNet, IBM DataCap, Lotus Notes/Domino, IBM WebSphere, J2EE, DB2, Oracle a dalších. Cílem je poskytnout zákazníkům možnost získat co nejefektivnější řešení, které vytvoří systémově ucelený, otevřený a výkonný produkt. Důraz je kladen na možnost včlenění stávajících aplikací a perspektivu dalšího rozšíření o dodatečné subsystémy. V současné době je především dodavatelem systémů pro digitalizaci, správu dokumentů a řízení procesů. K přednostem společnosti VUMS LEGEND patří zejména schopnost vytvářet a zavádět informační systémy ve všech běžně využívaných prostředích a řešit datové komunikace mezi různými systémy na různých platformách.

VUMS LEGEND se snaží být zákazníkům spolehlivým a dlouhodobým partnerem, s mnohými zákazníky spolupracuje více jak 20 let.

Společnost VUMS LEGEND je držitelem Osvědčení Národního bezpečnostního úřadu pro přístup k utajovaným informacím do stupně Důvěrné/Vyhrazeno.