Hlavní projekty:

Kalendář akcí:

květen
Po Út St Čt So Ne
18 27 28 29 30 01 02 03
19 04 05 06 07 08 09 10
20 11 12 13 14 15 16 17
21 18 19 20 21 22 23 24
22 25 26 27 28 29 30 31

HLAVNÍ MENU

O ICT UNII > Členové > Řádní členové > CGI IT Czech Republic s.r.o.

Logo:

Adresa:

Laurinova 2800/4, 155 00 Praha 5 – Stodůlky

Telefon:

+420 284 020 111

E-mail:

Web:

cz.cgi.com

O firmě:

CGI je globální společnost poskytující IT konzultace a služby založená v roce 1976. Na českém trhu působí od roku 1993. 68 000 odborníků ve 40 zemích umožňuje spojit znalosti místních podmínek s globálními zkušenostmi a zdroji a nabídnout špičkové a komplexní poradenství, systémovou integraci a outsourcing, včetně specifických řešení pro různá odvětví.

CGI si zakládá na propracovaných procesech kvality a managementu, které pro naše klienty znamenají dodržení termínů i rozpočtu. To společnost CGI, spolu se zaměřením na klienta, odlišuje od většiny konkurentů. IT služby CGI v České republice jsou zaměřeny na dosažení rychlých a zároveň dlouhodobých výsledků pro naše klienty. Nabízíme pečlivě vybrané služby, které nejlépe vyhovují unikátním potřebám českého trhu.

Tým české pobočky CGI také spolupracuje na projektech pro mnohé z nejvýznamnějších organizací z okolních zemí regionu, včetně Ruska, Bulharska, Chorvatska, Makedonie, Černé Hory, Rumunska a Srbska.

Co nabízíme?

  • Systémovou integraci – nabídka našich služeb začíná analýzou klientových požadavků a zahrnuje návrh možných řešení, uzpůsobených jeho individuálním potřebám. Samozřejmostí je finální nasazení systému včetně zajištění všech souvisejících služeb.

  • Enterprise Resource Planning (ERP) – v této oblasti zákazníci využívají širokou škálu našich konzultačních a implementačních služeb, plně pokrývajících nasazení ERP systému. Služby nabízíme pro přední světové firmy s využitím platforem SAP a Oracle.

  • Customer Relationship Management (CRM) – nabídka poradenství a služeb při plánování i nasazení systému pro řízení vztahů se zákazníky. Řešení jsou založena na platformách předních světových společností jako Oracle, Siebel, Amdocs CRM a Microsoft Dynamics.

  • Business Intelligence – nabízíme řešení využívající platformy SAP Business Warehouse a SAP NetWeaver Business Intelligence

  • Outsourcing – našim klientům zajistíme spolehlivý provoz IT infrastruktury a dalších firemních procesů jak na místní úrovni, tak v globálním měřítku

  • Cloud computing – poskytujeme IT služby přístupné prostřednictvím internetu, jež jsou soustředěny na jednom místě u vybraného poskytovatele. Odpadá tím nutnost zabývat se interním nastavením, správou a dalšími činnostmi, které s jejich provozováním souvisí.

  • Enterprise content management – nabízíme systémy pro údržbu všech typů informací a dat včetně jejich zpracování, použití, skladování a následné efektivní komunikace

  • Projektový management – poskytujeme služby v oblasti provádění a kontroly IT projektů, včetně takových, které směřují k outsourcingu některých specifických částí IT systému

  • Konzultační služby – naše poradenská činnost v oblasti informačních technologií přispívá klientům ke zlepšení výsledků jejich podnikání.

  • Bezpečnost – dokážeme zajistit vše od komplexní analýzy bezpečnostní situace až po zpracování bezpečnostních poradenských služeb. Kromě poradenských služeb nabízíme i zavedení doporučeného produktu a jeho následné provozování.