Hlavní projekty:

Kalendář akcí:

leden
Po Út St Čt So Ne
1 31 01 02 03 04 05 06
2 07 08 09 10 11 12 13
3 14 15 16 17 18 19 20
4 21 22 23 24 25 26 27
5 28 29 30 31 01 02 03

HLAVNÍ MENU

O ICT UNII > Členové > Řádní členové > CGI IT Czech Republic s.r.o.

Logo:

Adresa:

Laurinova 2800/4, 155 00 Praha 5 – Stodůlky

Telefon:

+420 284 020 111

E-mail:

Web:

cz.cgi.com

O firmě:

CGI je globální společnost poskytující IT konzultace a služby založená v roce 1976. Na českém trhu působí od roku 1993. 68 000 odborníků ve 40 zemích umožňuje spojit znalosti místních podmínek s globálními zkušenostmi a zdroji a nabídnout špičkové a komplexní poradenství, systémovou integraci a outsourcing, včetně specifických řešení pro různá odvětví.

CGI si zakládá na propracovaných procesech kvality a managementu, které pro naše klienty znamenají dodržení termínů i rozpočtu. To společnost CGI, spolu se zaměřením na klienta, odlišuje od většiny konkurentů. IT služby CGI v České republice jsou zaměřeny na dosažení rychlých a zároveň dlouhodobých výsledků pro naše klienty. Nabízíme pečlivě vybrané služby, které nejlépe vyhovují unikátním potřebám českého trhu.

Tým české pobočky CGI také spolupracuje na projektech pro mnohé z nejvýznamnějších organizací z okolních zemí regionu, včetně Ruska, Bulharska, Chorvatska, Makedonie, Černé Hory, Rumunska a Srbska.

Co nabízíme?

  • Systémovou integraci – nabídka našich služeb začíná analýzou klientových požadavků a zahrnuje návrh možných řešení, uzpůsobených jeho individuálním potřebám. Samozřejmostí je finální nasazení systému včetně zajištění všech souvisejících služeb.

  • Enterprise Resource Planning (ERP) – v této oblasti zákazníci využívají širokou škálu našich konzultačních a implementačních služeb, plně pokrývajících nasazení ERP systému. Služby nabízíme pro přední světové firmy s využitím platforem SAP a Oracle.

  • Customer Relationship Management (CRM) – nabídka poradenství a služeb při plánování i nasazení systému pro řízení vztahů se zákazníky. Řešení jsou založena na platformách předních světových společností jako Oracle, Siebel, Amdocs CRM a Microsoft Dynamics.

  • Business Intelligence – nabízíme řešení využívající platformy SAP Business Warehouse a SAP NetWeaver Business Intelligence

  • Outsourcing – našim klientům zajistíme spolehlivý provoz IT infrastruktury a dalších firemních procesů jak na místní úrovni, tak v globálním měřítku

  • Cloud computing – poskytujeme IT služby přístupné prostřednictvím internetu, jež jsou soustředěny na jednom místě u vybraného poskytovatele. Odpadá tím nutnost zabývat se interním nastavením, správou a dalšími činnostmi, které s jejich provozováním souvisí.

  • Enterprise content management – nabízíme systémy pro údržbu všech typů informací a dat včetně jejich zpracování, použití, skladování a následné efektivní komunikace

  • Projektový management – poskytujeme služby v oblasti provádění a kontroly IT projektů, včetně takových, které směřují k outsourcingu některých specifických částí IT systému

  • Konzultační služby – naše poradenská činnost v oblasti informačních technologií přispívá klientům ke zlepšení výsledků jejich podnikání.

  • Bezpečnost – dokážeme zajistit vše od komplexní analýzy bezpečnostní situace až po zpracování bezpečnostních poradenských služeb. Kromě poradenských služeb nabízíme i zavedení doporučeného produktu a jeho následné provozování.